Aktuálna doba dodania je 2-3 týždne. Ďakujeme za pochopenie.

Typy zapínania náušníc

Pri výrobe našich náušničkách používame nasledovné typy zapínania:


1. Háčik

DSS_0128l – obľúbené zapínanie vďaka rýchlemu zaveseniu na ucho. Jednoducho sa zapichnú do ušnej dierky a váha náušnice zaťaží ušný lalok, čo ich zabezpečí proti vypadávaniu. Môžeme ich ešte poistiť silikónovým brzdítkom. Tento typ zapínania je možné využiť takmer pri každom modeli náušníc Navette jewelry. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Háčik je dostupný v striebornom aj v zlatom prevedení.
2. Puzetka/zapichovacie zapínanie 

DSS_0115l – univerzálny typ zapínania je možné aplikovať takmer na všetky modely náušníc Navette jewelry. Ihla sa zapichne do ušnej dierky a z druhej strany sa zaistí bzdítkom. Náušnička sa pri tomto type zapínania na uchu menej otáča ako pri háčiku. Pri našich náušničkach puzetku zdobíme zväčša slzičkou zladenou s telom náušníc. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Puzetka je dostupná v striebornom aj v zlatom prevedení.

3. Dámsky patent

DSS_0122l – je typ zapínania alternatívny k háčiku. Zapínanie sa po zapichnutí do ušnej dierky uzavrie mechanickou klipsou, ktorá zabráni skĺznutiu z ucha. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Patent je dostupný v striebornom aj v zlatom prevedení.

 4. Francúzske zapínanie

DSS_0121l – v poslednej dobe je tento typ zapínania najžiadanejší u našich zákazníčok. Je podobný dámskemu patentu s tým, že náhľadovú stranu je možné vyzdobiť. Tento typ zapínanie sa dá použiť takmer u všetkých modelov náušníc Navette jewelry. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Zapínanie je dostupné v striebornom aj v zlatom prevedení.

 5. Klipsa

DSS_0132l – je typ zapínania určený pre ženy, ktoré nemajú prepichnuté ušné dierky. Náhľadovú stranu je možné vyzdobiť. Tento typ zapínanie sa dá použiť takmer u všetkých modelov náušníc Navette jewelry. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Klipsa je dostupná v striebornom aj v zlatom prevedení.