Letná sezóna je v plnom prúde, preto je dodanie aktuálne 2-3 týždne. Ďakujeme za pochopenie.

Typy zapínania náušníc

Pri výrobe našich náušničkách používame nasledovné typy zapínania:


1. Háčik

DSS_0128l – obľúbené zapínanie vďaka rýchlemu zaveseniu na ucho. Jednoducho sa zapichnú do ušnej dierky a váha náušnice zaťaží ušný lalok, čo ich zabezpečí proti vypadávaniu. Môžeme ich ešte poistiť silikónovým brzdítkom. Tento typ zapínania je možné využiť takmer pri každom modeli náušníc Navette jewelry. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Háčik je dostupný v striebornom aj v zlatom prevedení.
2. Puzetka/zapichovacie zapínanie 

DSS_0115l – univerzálny typ zapínania je možné aplikovať takmer na všetky modely náušníc Navette jewelry. Ihla sa zapichne do ušnej dierky a z druhej strany sa zaistí bzdítkom. Náušnička sa pri tomto type zapínania na uchu menej otáča ako pri háčiku. Pri našich náušničkach puzetku zdobíme zväčša slzičkou zladenou s telom náušníc. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Puzetka je dostupná v striebornom aj v zlatom prevedení.

3. Dámsky patent

DSS_0122l – je typ zapínania alternatívny k háčiku. Zapínanie sa po zapichnutí do ušnej dierky uzavrie mechanickou klipsou, ktorá zabráni skĺznutiu z ucha. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Patent je dostupný v striebornom aj v zlatom prevedení.

 4. Francúzske zapínanie

DSS_0121l – v poslednej dobe je tento typ zapínania najžiadanejší u našich zákazníčok. Je podobný dámskemu patentu s tým, že náhľadovú stranu je možné vyzdobiť. Tento typ zapínanie sa dá použiť takmer u všetkých modelov náušníc Navette jewelry. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Zapínanie je dostupné v striebornom aj v zlatom prevedení.

 5. Klipsa

DSS_0132l – je typ zapínania určený pre ženy, ktoré nemajú prepichnuté ušné dierky. Náhľadovú stranu je možné vyzdobiť. Tento typ zapínanie sa dá použiť takmer u všetkých modelov náušníc Navette jewelry. O využití tohto typu zapínania pri konkrétnych náušničkách sa informujte vopred. Klipsa je dostupná v striebornom aj v zlatom prevedení.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie